Kenan Cihan, 28

İstanbul

@mk3.redrocco

Stats

Member since Jun 2020


Booked 5 test drives


Hosted 16 test drives


Hosted 8 meetings


Membership level: Stage 4

Cars

Kenan Cihan (8 months ago)

2013 Dacia Duster

425.000 TL

İstanbul
Kenan Cihan (3 years ago)

2015 Audi Q5 2.0TDI Quattro

İstanbul
20
Kenan Cihan (3 years ago)

2018 BMW K1600GT

İstanbul
9
Kenan Cihan (3 years ago)

2013 VW Scirocco Track Build

800.000 TL 16 test drives

İstanbul
120

Reviews

Guest: Tolgahan

2013 VW Scirocco Track Build

Cihan ile harika bir sürüş gerçekleştirdik, hiç tedirgin olmadım araca hakimiyeti çok yüksek ve limitlerinde kullanabilen nadir insanlardan. Arabasının böyle hakkını veren kişileri tanıdıkça mutlu oluyorum. Kesinlikle sürüşe çıkıp scirocconun tadına bakmalısınız 👍


Guest: Ozan

2013 VW Scirocco Track Build

Cihan ile Darlık virajlarını kelimenin tam anlamıyla yeniden keşfettim. Bir vag otomobilinin bu denli keyif verebileceğini düşünmezdim ama Cihan’ın otomobili tam anlamıyla tabuları yıkıyor. E bir de Cihan’ın şöförlüğü eklenince işin içine Darlık oluyor size roller coster. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileği ile Cihan 🤗, teşekkürler.


Guest: Alican

2013 VW Scirocco Track Build


Guest: And

2013 VW Scirocco Track Build

Roller coaster simülatörü bazı bileşenlerini kaybetmiş olsa da heyecanından hiçbir şey kaybetmemiş. Platformdaki belki de en iyi sürücünün ellerinde Rocco halen harikalar yaratıyor 😎


Guest: Melih Berke

2013 VW Scirocco Track Build

Kenan abi çok yetenekli ve arabasını iyi tanıyor acaba döner mi dediğiniz tüm virajları rahatlıkla dönebiliyor mutlaka denenmesi gereken tecrübelerden biriydi


Guest: Kubilay

2013 VW Scirocco Track Build

Cihan çok yetenekli ve soğukkanlı aynı anda da limitleri yüksek bir sürücü. Aracı da, kendisine yakışan şık bir takım elbise gibi uyum göstermekte. Kaygan zeminde ve yüksek limitlerde yanında tedirgin olmadan sürüş keyfi yaşadığım bir kaç arkadaşımdan biri. Kendisini tanımak, yeteneği ve aracını görmek için sürüşe çıkmanızı tavsiye edeceğim nadir kişilerden biri. Güzel günlerde tekrar görüşmek üzere, teşekkürler dostum :)


Host: Mert

Mini John Cooper Works F56

Sağ koltukta rahat oturduğum nadir sürüşlerden 😀 Cihan’a MINI zehrini vermeye çalıştım bakalım kandırabilecek miyim 😂


Guest: Mert

2013 VW Scirocco Track Build

İnanılmaz bir şöför , harika bir araba, güzel insan. Zifiri karanlık bir orman yolunda adrenalin dolu bir sürüş 👍🏾


Guest: Orhan Emre

2013 VW Scirocco 2.0TSI Track Build

Gerçekten bugüne kadar deneyimlemeyi en çok arzu ettiğim araba olabilir. Bunda Cihanın arabasını mükemmel tanıtan yazısı da etkiliydi tabi. Araca yapılan modifikasyonları görünce evet dedim bu Türkiyenin en iyi sciroccosu. Ancak içine oturup, Cihan gaza basmaya başladığı an koltukların sarışı ile, Motor, blow off ve Egzozun gerçekten aşırı tatlı sesiyle bu bir araba değil hatta bu araba dünyadan değil dedim. Daha sonra ilk virajda herhalde ölüyoruz buraya kadar derken çat diye virajı döndüğümüzde ya nasıl olur diye düşünürken bir anda fizik kurallarına aykırı şekilde durma mesafesinde durunca şaşkınlığım 10 kat arttı. Bu araca hala anlam veremiyorum :) Cihan ise gerçekten saygı duyulması gereken çok sıcakkanlı birisi. Bu aracı sayısız kere deneyimlemek isterim.


Guest: Kemal Atakan

2013 VW Scirocco 2.0TSI Track Build

Sürüş değilde rollercoaster demek daha doğru. Cihan kardeşimizin arabasına hâkimiyeti muazzamdı. O aracı ile bütünleşiyor ve size tadını çıkarmak kalıyor. Aracın arkası inanilmaz dengeli ve yol tutuşu ile dağ yollarında 300-400 beygir arası birçok arabayı fena bozar. Kendisi zaten NFS karekteri gibi sohbeti de çok keyifli. Yanlız harbiden yediklerinize dikkat ederek gidin. Ben yemek yiyeli 3 saat olmuştu sorun yaşamadım :D


Guest: Halil İbrahim

2013 VW Scirocco 2.0TSI Track Build

Cihan, kendi bilgi birikimini karşı taraf ile hiç sıkılmadan paylaşan, arabasına olan sevgisi kadar muhabbeti ile de kendine hayran bırakan çok değerli bir insan. Aracının limitlerini dünyaca ünlü bir çok pistte deneyimlemiş, yıldız tornavida verseler arabayı komple söküp tekrar birleştirir dedirten bir teknik bilgiye sahip. Bana göre çok önemli altın dokunuşlar yaparak Scirocco'ya bambaşka bir ruh kazandırmış. Sağ koltukta misafir olduğum bu otomobil 140'la viraj dönerken ne zaman önden kayıcak diye beklediğim her saniye yola vatoz gibi yapıştı. Bu tutuş kabiliyeti tabii ki yarı silik lastikler ve aracın milisaniye süresinde kendini yola adapte edebilen muhteşem süspansiyonları sayesinde. Çoğu otoritenin dediği gibi bir otomobilin gidişinden evvel durabilmesinin ne kadar önemli olduğunu Scirocco'nun inanılmaz frenleri ile tekrar anladım. Cihan'ın kafadan kaymadan, virajdan viraja dalıp çıkabilen bu harika yetenekli aracı ve otomobili adeta dans ettiren mucize sürüşü ile kırmızı şeytan sizleri bekliyor.


Guest: Çağatay

2013 VW Scirocco 2.0TSI Track Build

Mükemmeldi. Sparco koltuk nedir ne işe yarar nasıl bu kadar iyi tutabilir diye düşünürken birden aklınıza lastik janttan nasıl çıkmıyor diye bir fikir geliyor :))


Guest: Doğukan

2013 VW Scirocco 2.0TSI Track Build

Bu kırmızı vw kelimenin tam anlamıyla “kuzu postunda bir kaplan”. Asla sokakta gördüğümüz gibilerinden değil, Newton’ un kanunlarını baştan aşağıya sorgulamanızı sağlayacak yeteneklere sahip sansasyonel bir araç. Aynı zamanda üzerinde yapılan her upgrade ve tweak’ ler inanılmaz profesyonel hissettiriyor, koltuklarına oturduğunuz ilk andan itibaren zamanın daha yavaş akmasını diliyorsunuz. Bahsettiğim vasıflara sahip bu aracın tabiri caizse “pilotu” ise apayrı bir konu, Cihan abi sizi gerek deneyimleri gerekse eşine rastlanmayacak sohbetiyle büyülüyor. Komplike viraj kombinasyonlarında aracı adeta bir uzvu edasıyla kullanması, sürüşten sonra bile mindblowing yaşamanıza sebep olur cinsten. Tam anlamıyla “top notch”


Host: And

2007 BMW Z4 Coupé 3.0si +LSD

Arabanızı böyle usta ellere emanet edince, Birlikte Sürüşün keyfi apayrı oluyor 🥰 Cihan’ın geri bildirimleri de bir o kadar kıymetli. Direksiyonu gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz, gerçek bir “pilot”.


Guest: Fatih

2013 VW Scirocco 2.0TSI Track Build

Pazar gecesi anadolu feneri yolunda ne kadar boşluk bulduysak o kadar gazladık ve sizi büyüleyen ötesinde yapabildiklerini gördükçe kendisine hayran bırakan bir otomobil, tabi ki bu saydığım vasıfların mimarı olan cihan inanılmaz bir insan ondan öğrenecek çok şeyim olduğunu gördüm. Sohbeti ve samimiyetiyle sohbetimiz uzadı gitti. Bir sonraki sürüşümüz için boş bir vakit arıyorum.


Guest: Samed

2013 VW Scirocco 2.0TSI Track Build

Heyecanın doruklarında bir Anadolu Feneri turuydu. Hem otomobilin hem Cihan’ın yetenekleri ve sohbetiyle gerçekten çok keyifli bir sürüş oldu. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim.


Guest: And

2013 VW Scirocco 2.0TSI Track Build

Profesyonel seviye bir otomobil ve pilotla bambaşka bir tecrübeye hazır olun. Limitler o kadar yüksek ki, zihniniz ve bedeniniz alışana kadar süre doluyor. Siz de aynı favori roller coaster’ınızda yaptığınız gibi, yeniden sıraya giriyorsunuz. Cihan’a böylesine üst düzey bir tecrübeyi, böyle uygun bir ücret karşılığında sunduğu için ayrıca teşekkür ediyorum ☺️


Guest: Burak Musa

2013 VW Scirocco 2.0TSI Track Build


Host: And

2007 BMW Z4 Coupé 3.0si +LSD

En güzel ülkeleri gezmiş, en keyifli pistlerine çıkmış, en deli makinelerini kullanmış, en kaliteli okullarında okumuş ve 24 yaşına 42 yıllık tecrübe sığdırmış bu insanüstü delikanlıyı anlatmaya ne bu alan yeter, ne de benim lügatım. İyisi mi siz Cihan’la sürüşe çıkın ☺️