Doğukan, 23

İstanbul

@dogukancay

Anne karnını terkettiği andan itibaren gelişimini, otomobillerin evrimini izleyerek devam ettiren sıkı bir otomobil tutkunu

Stats

Member since Dec 2019


Booked 14 test drives


Hosted 1 test drive


Hosted 1 meeting


Membership level: Stage 3

Car

Doğukan (4 years ago)

2012 Ford Focus III

Hatay
4

Reviews

Host: İlyas

2011 Focus 1.6 tdci

Doğukan’ın hüzel sohbeti ve yerinde tespitleriyle focus mk 2 ile 3 arasındaki farkları değerlendirdiğimiz ve yaklaşık 7 yılın hasretini giderdiğimiz keyifli bir sürüştü. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle ..


Host: Deniz

2016 Hyundai İ20 1.4 crdi style

Yan koltukta otururken bilgisi, ilgisi ve heyecanıyla insanın resmen "araba aşkı"na kapılmasını teşvik eden Doğukan, sürücü koltuğuna geçtiğinde maharetlerini ne arabayı ne de beni tehlikeli bir duruma sokmadan olgun bir şekilde sergiliyor. Mühendis beye bana yaşattığı güzel bir 1 saat için çook teşekkür ederim 😊


Guest: Barış Emre

2012 Ford Focus III

Doğukan ve Focus gezisi gerçekten çok keyifliydi. Gerek arabanın motor-şanzıman durumu olsun, gerek Doğukan’ın sohbeti ve araba kullanma kabiliyeti olsun gerçekten üst sınıf bir deneyimdi. Ha bu arada Doğukan arabasını fazlasıyla gömdü ama Focuscagiz haksiz yorumlara maruz kaldı bence :)) Lastiklerin degisim zamani geldiginden ötürü kolayca arkasının gelme isteği bana önden çeker bir arabanın da zevk verebileceğini gösterdi. Tekrar gazlamak dileğiyle... Teşekkür ediyorum 👍


Host: And

2007 BMW Z4 Coupé 3.0si +LSD

Doğukan’ın nokta atışı tespitleri eşliğinde arabamızın limitlerini yeniden keşfettik, teşekkürler efendim ☺️


Host: Deniz

2016 Hyundai İ20 1.4 crdi style

İ20 hakkındaki yorumları her ne kadar yanlış olsa da kendisi oldukça heyecanlı ve bilgili bir arkadaşım :) Birlikte harika 1 saat geçirdik. Tamamen elit bir şekilde trafiği tehlikeye atmadan kendi çapımızda, İ20 nin izin verdiği ölçüde eğlendik. Bir gün kendisi de kullanır umarım makineyi:)


Host: Muhammet Fatih

2016 Toyota Corolla 1.33 VVT-i

Doğukan ve Deniz’e muhabbetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Corolla’yı adeta sanayiden çıkarıp üstlerine sürdüm:) Arabayı en bakımlı hali ile gördüler. Kayışdağı yolunda trafik müsaade ettikçe arabanın limitlerine baktık bundan sonra yorum onların ve Doğukan kardeşim arka koltuğa biner binmez emniyet kemeri takmasıyla takdirimi kazandı daha trafiksiz bir zamanda en yakın zamanda görüşmek üzere panpalar :)


Host: Fatih

2015 GOLF 7 1.6TDI

Doğukanla beraber pistte golfün tadına baktık, bütün otomobiller hakkında bilgisi ile pist sonrası sohbet etmek beraber arabanın eksi ve artılarını konuşmak keyifliydi.


Host: Mirza

2003 BMW 320d Manuel

Doğukan sürüş boyunca soğukkanlılığını korudu ve dağ yollarında gazlarken yaptığımız muhabbet ile zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Keyifli bir sürüştü.


Host: Faruk Emre

2013 Volvo S60 D2

İlk deneyimimdi Doğukan sağolsun çok güzel vakit geçirip hem S60 hem bütün arabalar hakkında kaliteli bir sohbet ettik en kısa zamanda tekrar sürüşe çıkmak ya da yan koltuğa oturmak için sabırsızlanıyorum. Steer'a, And abiye ve Doğukan'a teşekkür ederim.


Host: Cihan Mert

1997 BMW E36 3.18is Manuel 140 hp sunroofsuz =)

Üç mühendis adayı hem yolculuk hem kahve molasında güzel muhabbet döndü. E36 4 kapı olunca sadece kendime değil bu zevki yaşamak isteyenlere sunmak ayrı bir gurur oluyor.


Host: Özgür

2013 VW Polo GTI

Eğlenceli bir sürüş geçirdik, elimden geldiğince kendilerine bilgi aktarımı yaptım, sohbetleriyle de güzel vakit geçirdik :)


Host: And

2012 Skoda Octavia

Daha evvel arabamızı kullanmış olan Doğukan kardeşim palamutun tadına doyamadı, bu kez yanıma oturdu 😄 Son derece akıllı ve hevesli bu genç elektrik mühendisimiz, bu kez üşenmeyip taa İskenderun’dan getirdiği sürüş sonrası künefe ve baklavalarla, olaya bambaşka bir tat kattı. Seviliyorsun delikanlı ☺️


Host: And

2012 Skoda Octavia

Platformun en hevesli üyesi Doğukan ile yolculuk gerçek bir serüven 😄 Doğukan sürüşüm her dakikasının sonuna kadar hakkını veren bir konuk ve bu yaklaşım içerisindeki araç sahipleri ve diğer konuklar için mükemmel bir yol arkadaşı. Araç marka modeli fark etmeksizin sürüşten zevk almayı (ve vermeyi) biliyor. Kendisiyle ikinci sürüşü iple çekiyorum 🤗