Deniz, 23

İstanbul

@donismichael

İstanbul tıp fakültesi 3/6

Stats

Member since Jun 2020


No test drives booked yet


Hosted 2 test drives


No meetings hosted yet


Membership level: Stage 1

Car

Deniz (3 years ago)

2016 Hyundai İ20 1.4 crdi style

İstanbul

Reviews

Guest: Doğukan

2016 Hyundai İ20 1.4 crdi style

Yan koltukta geçirdiğim süreler sonunda huyunu suyunu öğrendiğim i20’ nin direksiyonunu bana gözünü bile kırmadan verip ondan en üst düzey keyfi almamı sağlayan doktor adayı Deniz karşime teşekkür ediyorum. Overheat olmaya çok yatkın olan Momo lastikleri 8-10 derece havada resmen kendine geldi! Kısa oranlı şanzımanı ise küçük hacimli motorunun ve ağır gövdesinin açıklarını virajlı dağ yollarında oldukça elimine etti:) Sanırım bu arabadan böyle keyif alcağımı düşünmüyodum:) teşekkürler doktor...


Guest: Doğukan

2016 Hyundai İ20 1.4 crdi style

Deniz karşim i20 nin sürüş dinamiklerini son raddesine kadar (el freni hareketleri dahil), tam kapanan esp’ si ve Momo lastikleriyle bana tattırdı. Çeşit çeşit arabalara binmiş olan Deniz, araba hakkında farklı açılardan bakmanızı sağlıyor ve herkesin bu ortamdan keyif almasını sağlıyor. Teşekkürler:)


Host: Muhammet Fatih

2016 Toyota Corolla 1.33 VVT-i

Doğukan ve Deniz’e muhabbetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Corolla’yı adeta sanayiden çıkarıp üstlerine sürdüm:) Arabayı en bakımlı hali ile gördüler. Kayışdağı yolunda trafik müsaade ettikçe arabanın limitlerine baktık bundan sonra yorum onların ve Doğukan kardeşim arka koltuğa biner binmez emniyet kemeri takmasıyla takdirimi kazandı daha trafiksiz bir zamanda en yakın zamanda görüşmek üzere panpalar :)