Turan, 32

İstanbul

@turanbugday

Çocukluktan itibaren baba kucağında direksiyon tutarak başlayan, annemin 98 fiesta’sını izinsiz kaçırarak devam eden, 17 inç jantları modifiyeli araçlarda ve otomobil dergilerinde görebildiğimiz yıllarda gelişen otomobil tutkum sayesinde buradayım.

Stats

Member since May 2020


Booked 1 test drive


Hosted 2 test drives


No meetings hosted yet


Membership level: Stage 1

Car

Turan (2 years ago)

Mazda Mx-5

1.400.000 TL 2 test drives

İstanbul
20

Reviews

Guest: Tarık

Mazda Mx-5

Turan Abiyle tanışmakta mx-5 ile tanışmak kadar keyifliydi, şoför koltuğunu deneyimleme şansı bulduğum için fazlaca keyifli bir gün oldu. Her otomobil severin mx-5 ile tanışmasını tavsiye ederim, bakış açısınızı genişletip algınızı değiştireceğine eminim.


Guest: Berke

Mazda Mx-5

Turan abiyle çıktığımız 2. Sürüş oldu bu, aynı samimiyet ve sıcaklığı çok rahat bir şekilde yakaladık. Bir Mx-5 kullanıcısı olmama rağmen Mx-5in yan koltuğu bende hep değişik bir heyecan yaratıyor. Mx-5i denemek istiyorsanız kesinlikle Turan abiyle bir sürüşe çıkmanızı öneririm sürüşü ve bilgisinden memnun kalacağınızı garanti edebilirim. Muazzam bir deneyimdi benim için. ✌️✌️✌️


Host: Berke

Mazda Mx-5

Turan abi çok cana yakındı sürüşten çok keyif aldım. Sohbeti saran insan derler ya Turan abi tam o insan arabayla başlayan sohbetimizde bir sürü konu konuştuk. Konu konuyu açtı ama tabii ki dönüp dolaşıp en son yine Mx-5 i konuştuk. Daha geniş bir zamanda bir daha sürüşe çıkmak isteyeceğim bir konuk oldu kendisi. Sürüş için tekrardan teşekkür ediyorum ve en kısa zamanda onun Mx-5 ile sürüş yapmak için can atıyorum :))