Orhun, 22

İstanbul

@orhunseker167

Sheer Grip Youtube: https://youtube.com/channel/UCLbUQvA08v1bdiMrhjiFcbg

Stats

Member since Sep 2020


Booked 4 rides


Hosted 3 rides


Hosted 3 meetings


Membership level: Stage 2

Cars

Orhun (2 months ago)

Fiat 500 Sport 2014

75 TL 3 rides

Istanbul
6
Orhun (1 year ago)

2012 BMW 3 20D GT X-Drive

75 TL

İstanbul
0
Orhun (1 year ago)

2009 Opel Astra H Sedan

30 TL

İstanbul
1

Reviews

Guest: Atakan

Fiat 500 Sport 2014


Guest: Ensar

Fiat 500 Sport 2014

2 silindir🗿


Guest: Samet

Fiat 500 Sport 2014

HARİKA ! Orhunun mükemmel pilotluğu ile hiç bir aşinalığım olmayan 500s birleşince eğlenceli ve bilgilendirici bir deneyim oldu.😎🤝🏼😎


Guest: Berke

Fiat 500 Sport 2014

Yakın zamanda çalıştığım iş yerinde araba olarak ‘Fiat Egea’ kullanıyordum. Gerçekten manuel vitesi ve debriyajı çok çok kötüydü. Fiat 500S ile sürüşe çıkmadan önce bundan dolayı ön yargılarım vardı. Fakat gerçekten 500s size verdiği hissiyat ve eğlence olarak Fiat markasının ötesine geçen bir otomobil olmuş. Arabanın içi de gayet güzeldi direksiyon ele gayet güzel oturuyor vites konumlandırması da gayet iyiydi. Böyle bir otomobili Orhunun sürüşü ile taçlandırdığımızda ise ortaya fevkalade zevkli dakikalar çıktı. Kaldı ki şu an her ne kadar kar görememiş olsak da kış mevsimindeyiz, yerler ıslak ve lastikler çok da iyi değildi. Bu arabayı yazın daha iyi lastikler ile Orhunun yanında bir kez daha denemek için sabırsızlanıyorum. Son olarak, arabanın ne olduğu önemli olmaksızın Orhunun yanında bir sürüşe çıkmanızı şiddetle tavsiye ederim. Sürdüğü arabayı gerçekten tanıyarak ve bilerek süren, yolcusunu tedirgin etmeden gazlayan ve bu işi iyi yapan bir ‘petrolhead’.


Host: Berke

Mazda Mx-5

Orhun, yanında araba sürerken çok keyif aldığım bir konuk oldu. Orhunun gözlemleri, yorumları ve bakış açısı çok farklı. Bana da değişik bir bakış açısı kattı. Orhunun şöförlüğünü de tecrübe etme imkanım oldu. Orhunun şöförlüğü, yorumları ve gözlemlerinden de iyiydi. Orhunun araba üstündeki hakimiyeti çok etkileyiciydi. Kısaca Orhun sadece arabasına değil arabalara olan hakimiyeti ile gerçekten arkadaşlığından keyif alacağım bir petrolhead. Gelecekte de sevilerek takip edilen bir youtube kanalı sahibi olacağına inanıyorum :). Orhunun şöförlüğü için bile yan koltuğunda sürüşe çıkarmanızı öneririm.


Host: Ensar

2018 Honda Civic i-DTEC

Orhun ile araba kültürüne ve ince detaylara doyarak çok eğlenceli bir sürüş yaptık. Herkesin göremeyeceği detayları fark eden, objektif ve temelli yorumları olan fevkalade bir petrolhead.


Host: And

2012 Skoda Octavia

Saatlerin su gibi akıp geçtiği, Darlık’ın tozunu attığımız ve her dakikasını sohbet ve aksiyonla dolu dolu yaşadığımız, fevkalade bir sürüş oldu. Orhun hem genel kültürü, hem otomobil kültürüyle, hem de efendiliğiyle birlikte şehirlerarası yolculuk yapmak isteyeceğiniz bir delikanlı. Poğaçaları da leziz! 😄