Orhun, 22

İstanbul

@orhunseker167

Sheer Grip Youtube: https://youtube.com/channel/UCLbUQvA08v1bdiMrhjiFcbg

Stats

Member since Sep 2020


Booked 4 rides


No rides hosted yet


Hosted 3 meetings


Membership level: Stage 1

Cars

Orhun (1 year ago)

2012 BMW 3 20D GT X-Drive

50 TL

İstanbul
0
Orhun (1 year ago)

2009 Opel Astra H Sedan

30 TL

İstanbul
1
Orhun (1 year ago)

2004 Jeep Cherokee 2.8 crd

50 TL

İstanbul
0

Reviews

Host: Berke

Mazda Mx-5

Orhun, yanında araba sürerken çok keyif aldığım bir konuk oldu. Orhunun gözlemleri, yorumları ve bakış açısı çok farklı. Bana da değişik bir bakış açısı kattı. Orhunun şöförlüğünü de tecrübe etme imkanım oldu. Orhunun şöförlüğü, yorumları ve gözlemlerinden de iyiydi. Orhunun araba üstündeki hakimiyeti çok etkileyiciydi. Kısaca Orhun sadece arabasına değil arabalara olan hakimiyeti ile gerçekten arkadaşlığından keyif alacağım bir petrolhead. Gelecekte de sevilerek takip edilen bir youtube kanalı sahibi olacağına inanıyorum :). Orhunun şöförlüğü için bile yan koltuğunda sürüşe çıkarmanızı öneririm.


Host: Ensar

2018 Honda Civic i-DTEC

Orhun ile araba kültürüne ve ince detaylara doyarak çok eğlenceli bir sürüş yaptık. Herkesin göremeyeceği detayları fark eden, objektif ve temelli yorumları olan fevkalade bir petrolhead.


Host: And

2012 Skoda Octavia

Saatlerin su gibi akıp geçtiği, Darlık’ın tozunu attığımız ve her dakikasını sohbet ve aksiyonla dolu dolu yaşadığımız, fevkalade bir sürüş oldu. Orhun hem genel kültürü, hem otomobil kültürüyle, hem de efendiliğiyle birlikte şehirlerarası yolculuk yapmak isteyeceğiniz bir delikanlı. Poğaçaları da leziz! 😄