Ozan Özgür, 27

İstanbul

@ozanozgurc

Stats

Member since Jan 2020


No test drives booked yet


Hosted 3 test drives


Hosted 1 meeting


Membership level: Stage 1

Reviews

Guest: Mert

1999 Peugeot 306 GTi

Eğlenceli ama bir yandan hüzünlü bir buluşmaydı. Ozan'ın bilgisi, hakimiyeti ve 306'ya yapılan nokta atışı dokunuşlarla birlikte geçen her saniye kahkahalar atmamak elde değil. Üzücü kısım ise 306'nın satılacak olması. Teşekkürler Ozan.


Guest: Orhan Emre

1999 Peugeot 306 GTi

Ozanla ilk Citroen Saxo sahibiyken tanıştık. Küçük ve hızlı araba hayranı olduğum için koltuğuna oturmak ve direksiyonuna ellemek bile benim için çok heyecan vericiydi. Sonra 306Gti aldığında ise işte bu dedim. Daha önce hiç binmediğim ve belki de sahip olamayacağım özel bir otomobil olduğu için kesinlikle sürüşe çıkmak istedim. Sonunda o gün geldi ve cidden motor sesiyle, sıkılığı ve rijitliği, her devir bandında koltuğa yapıştırıp yürümesi ve genel hissiyatı ile beklediğimin de hayallerimin de çok üstünde bir deneyimdi. Bagetler konusunda uzman olan Ozan ise bu otomobili kesinlikle taçlandırmakta çok iyi iş yapıyor. 306Gti’a olan heyecanımın dinmesini bırakın daha da heyecan duymaya ve aşık olmaya başladım. Herkesin tatması gereken bir his bu araba.


Guest: And

01’ Citroen Saxo VTS

Aman tanrım yok böyle bir şey! 900 kg civarı, her tür izolasyondan yoksun gövde, burnunuzun dibinde nefes alan 135 beygir ve Ozan’ın, yaşının çok ötesinde pilotajıyla birleşince, yaşayacağınız tecrübeyi çok uzun süre unutamayacaksınız. Muazzam!